KAS IR BOOTCAMP?

Tas brīdis ir klāt, kad Tu vari uzlādēt sevi ar visiem mums zināmajiem Biohacking rīkiem, kas ir pieejami Latvijā. Tas brīdis, kas palīdz sasniegt savu maksimālo potenciālu. Līdzīgi kā nākošgad 2020. gadā mēs rīkojam Biohacking konferenci, tā arī šis notikums ir par iespēju uzlādēt sevi maksimāli ļoti individuālā un strukturētā veidā.

Mēs zinām, ka ir daži, kas grib vairāk un ir motivēti sasniegt vairāk, bet ikdienas profesionālais darbs savā jomā tiem neļauj uzzināt to, ko mēs jau zinām vairākus gadus. Pats svarīgākais, mēs to visu praktizējam un bootcamps ir par praktiskām lietām. Tāpēc, apkopojot mūsu darba pieredzi šajā jomā, mēs veidojam šo Bootcampu, lai dalītos ar labāko un vērtīgāko, kur arī Tu vari piedalīties.
 

VAI TAS TEV IR AKTUĀLI?

ATBILDI UZ TRĪS JAUTĀJUMIEM

 

VAI ATBILDĒJI?

Ja uz visiem šiem jautājumiem vari sev atbildēt ar "jā", tad tas ir priekš tevis!
 


PAR KO IR BOOTCAMP?

Veselības un fizisko / mentālo spēju pilnveidošana un uzlabošana. Piemēram, sabalansējot ķermeņa svaru, enerģijas avotus un, iegūstot pareizu izpratni par ķermeņa darbības principiem, Tu spēsi izmainīt savu dzīves kvalitāti.
Mērķis ir uzlabot kopējo labklājību, izturību un laimes sajūtu ikdienā.

Sasniegt galamērķi vieglāk un efektīvāk jeb strukturētā plūsmā (flow). Piemēram, atraisot savu iekšējo potenciālu, darbs ar ierobežojošiem uzskatiem, domāšanas un perspektīvas maiņa, darbs caur dažādiem jautājumiem, pozitīvas mentālās attieksmes radīšana, fokuss uz vēlamo galamērķi, disciplīnas iedibināšana palīdzēs būtiski izmainīt Tavu šī brīža dzīvi un perspektīvu tuvākā un tālākā nākotnē.

Jaunu prasmju un spēju attīstīšana. Piemēram, stresa vadība un kontrole, konkrētas uzvedības / ieraduma izmaiņas un pilnveides prasmes, radošo spēju attīstīšana, pārliecības iegūšana sevī, komunikācijas uzlabošana, labāku lēmumu pieņemšana, produktivitātes uzlabošana un līderības spēju pilnveidošana sevī. Šīs ir svarīgas prasmes, kas ir jāattīsta, jāpilnveido katru dienu.

Apziņas, uztveres un pārliecības pilnveide, vērtību noskaidrošana un dzīvošana pēc savām patiesajām vērtībām, un dzīves jēgas atrašana. Piemēram, pašapziņas uzlabošana, pateicības un cilvēcisko vērtību īstenošana dzīvē, mērķu skaidrības iegūšana un dzīves mērķu pārskatīšana, un sasniegšana ir pilnvērtīgas dzīves sākums fiziskā un mentālā plānā.

BOOTCAMP MĀCĪBU PAMATVIRZIENI


Labāku ieradumu veidošana (habits) un mērķu izpratne (goals).

Pabeidzot bootcamp programmu, Tu varēsi saprast kā veidot, izmainīt un pilnveidot savus ieradumus. Izprast savu mērķu nozīmi un asniegt pozitīvu iznākumu no savem ieradumiem un atbrīvoties no liekajiem, nevajadzīgajiem un nevēlamiem.

Biohacking rīki un to pielietojums (biohacking).

Pabeidzot bootcamp programmu, Tu izpratīsi pieejamos rīkus un to nozīmi modernajā dzīves laikmetā. Tu spēsi pozitīvi novērtēt un ietekmēt savu fizisko un mentālo stāvokli, izmantojot zinātnes, dabas un tehnoloģiju aspektus. Tu spēsi sistemātiski sākt pārveidot savu iekšējo un ārējo pasauli, lai realizētu savu potenciālu un sasniegtu vēlamos rezultātus.

Uztura treniņš un joma (nutrition).

Pabeidzot bootcamp programmu, Tu spēsi pilnveidot savu uztura jomu un izprast kā integrēt to savā dzīvē. Pielietot galvenos ieskatus no uztura niansēm, ko izmanto jebkurš biohackeris savā dzīvē. Tu iegūsi kvalitatīvu pamatu par uztura plānu, kas veicina un atbalsta Tevi enerģijas un dzīves kvalitātes uzturēšanā. Tu iegūsi izpratni, ko mainīt ēšanas paradumos un kā zināt, ka tas rada pozitīvu efektu.

Fizisko aktivitāšu treniņš un joma (movements).

Sakārto savu fizisko ķermeni. Izproti tā nepieciešamību ceļā uz enerģiju un labsajūtu. Pabeidzot bootcamp programmu, Tu pilnveidosi savu izpartni par fizisko ķermeni. Tas nebūs ātrs un viegls ceļš, bet Tu iegūsi pamatu un norādījumus par to, kā izveidot fiziskās aktivitātes sistēmu, kas paredzēta mērķu sasniegšanai. Kā kustēties gudri, saglabājot īstermiņa un ilgtermiņa mērķu nozīmi.

Miega treniņš un joma (sleep).

Pabeidzot bootcamp programmu Tu izmainīsi savu izpratni par miegu. Tu sapratīsi, cik liela nozīme ir ķermeņa diennakts ritmam mūsu dzīvē, veselībā un ikdienas sniegumā. Tu sarpatīsi kā uzlabot miega kvalitāti, saprotot nianses, kas balstītas uz pierādījumiem balstītām metodēm. Tu sapratīsi par miega daudzumu, tostarp uztura padomiem, miega higiēnu, uztura bagātinātājiem un uz tehnoloģijām balstītu pieeju miega uzlabošanai.

Stresa vadības un noturības treniņš (stress).

Pabeidzot bootcamp programmu, Tu iegūsi izpartni kā vadīt savu nervu sistēmu. Kā iegūt mieru un kā aktivizēt ķermeni. Kā pamanīt stresu un sajust to savā ķermenī un prātā. Iegūsi praktiskus padomus un prasmes sevis nomierināšanā, integrējot šis zināšanas jebkurā dzīves situācijā.

Enerģijas kontrole un treniņš.

Pabeidzot bootcamp programmu, Tu iegūsi prasmi izprast savu enerģiju, saprast kur tā pazūd un kā to atjaunot. Kur šūnu līmenī rodas enerģijas un kā to izmantot efektīvāk, atjaunot un lieki nepazaudēt.

Kognitīvās veiktspējas treniņš un prāta joma (mind).

Pabeidzot šo bootcamp programmu, Tu iegrimsi smadzeņu un prāta darbībā. Sapratīsi, kā veiksmīgāk sadarboties ar savu galvu un veicināt tās funkcionalitāti. Kā mainīt ieradumus, kas balstās uz neirozinātnes pētījumiem.

BIOHACKING BOOTCAMP S2020E01
MĀCĪBU POSMI


01 neklātienes sagatavošanās posms
- viss iekļauts

Divas nedēļas pirms otrā posma Tu saņemsi mācību materiālus, kas būs audio, vidoe vai/un teksta formātā. Tavs uzdevums būs iepazīties ar tiem, lai nākošais mācību posms varētu noritēt kvaliatīvi un pilnvērtīgi.


02 klātienes mācības un treniņš
- viss iekļauts

24. - 26. janvāris 2020. gadā ir datums, kad Tev ir jābūt klāt no rīta līdz vakaram apmācību vietā. Tā būs vieta Latvijā, kur mums nebūs jādomā par vidi, jo viss, kas būs nepieciešams tiks nodrošināts. Šajā posmā mēs strādāsim aktīvi ar treniņa formāta metodēm, kur Tu iegrimsi detaļās un praksē.
Cenā iekļauts arī:
- veģetāra ēdināšana;
- gulēšana divvietīgos numuriņos (divas naktis);
- pirts/spa māja grupu nodarbībām piektdienas un sestdienas vakarā.


03 neklātienes atbalsta vide
- viss iekļauts

Klātienes treniņā iegūtais ir jāliek lietā, tam mēs atvēlēsim 4 nedēļas pēc otrā posma, kuru laikā Tu varēsi gūt atbalstu uz svarīgiem un steidzamiem jautājumiem. Otrajā posmā Tu iegūsi mājasdarbus, kurus Tev būs jāiedzīvina savā dzīvē, tāpēc atbalsts būs tas, kas Tev palīdzēs tos izpildīt un sasniegt!

IEPAZĪSTI LEKTORUS, TRENERUS UN VIRZIENA VADĪTĀJUS
NORSIES VIETA - Skrundas Muiža

Skrundas muiža atrodas pašā Kurzemes sirdī. Tās atrašanās vietu var raksturot ar trīs vārdiem: skaista, sasniedzama un eleganta. Skaista, jo tā atrodas Ventas upes krastā, ar gleznainu ainavu fonā. Sasniedzama, jo nokļūšana ir vienkārša – no Rīgas–Liepājas šosejas aizvijas labiekārtots ceļš līdz pašām muižas namdurvīm. Eleganta, jo muižas vēsturiskā atmosfēra un iekārtojums piešķir svinīgu auru. Šī muiža ir kļuvusi par lielisku vietu atpūtas baudīšanai, lai atslēgtos no ikdienas burzmas, atgūtu mieru un uzlādētos vēl jaunu dzīves mērķu sasniegšanai, tieši tādēļ esam izvēlējušies šo norises vietu, lai Biohacking Bootcamp laikā šī pieredze ikvienam būtu patiešām neaizmirstama.

Skrundas Muiza

“Fizioloģiskās vajadzības ir saistītas ar cilvēka ķermeņa uzturēšanu pienācīgā līmenī, bet vai Tu zini, kādi ir kvalitatīvie un kvantitatīvie rādītāji Tavas sistēmas (ķermeņa, prāta) uzturēšanai? Pēc savas pieredzes es redzu, ka cilvēki to nezin pilnvērtīgi, tieši tāpēc arī šis Biohacking Bootcamp tapa, lai palīdzēt Tev šīs jomas apzināt un attīstīt.”


 

Māris Žunda

maris@biohacking.lv
+371 26006622


Es esmu lielākās biohacking konferences Baltijā veidotājs un Bootcamp programmas veidotājs un vadītājs. Es esmu profesionāls dzīves un komandu koučs, Rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris, vairāku elpošanas metožu instruktors, ledus vannas eksperts un daudzu citu tehniku praktiķis un zinātājs. Esmu profesionāls biohackers, kas mēra, analizē un ļoti sistemātiski izmaina savu dzīvi uz to, kas veicina fantastiskas attiecības un labvēlīgu vidi sev apkārt. Tas ir tas, ko es piedāvāju arī Tev, būt daļai no šī mācību virziena un kļūt par sevis lieliskāko versiju!
 

INVESTĪCIJAS APJOMS MĀCĪBU PROGRAMMĀ

Bootcamp 2020

VĒLĀ REĢISTRĀCIJA

555+pvnEuro

Bootcamp 2020, 24. - 26. janvārī

IEGĀDĀJIES BIĻETI ARĪ UZ LIELĀKO BIOHACKING TIKŠANOS BALTIJĀ!

Bootcamp 2020 + Healh Performance summit

VĒLĀ REĢISTRĀCIJA

630+pvnEuro

Bootcamp 2020, 24. - 26. janvārī
+
Health Performance summit pilnā biļete

LĪDZ 2020. GADA KONFERENCEI ATLICIS

LIELĀKĀ SEVIS UZLABOŠANAS UN BIOHACKINGA KONFERENCE BALTIJĀ
00

dienas


00

stundas


00

minūtes


00

sekundes
PIESAKIES UN MĀRIS AR TEVI SAZINĀSIES!