LEKTORI

IEPAZĪSTI LEKTORUS


PROGRAMMA

03.04.2020.

NORISES DIENA

TIEŠSAISTES PROGRAMMA

10:00 Sākums
12:00 Pārtraukums
14:00 Pārtraukums

KĀPĒC PIEDALĪTIES?

Biohacking ir sistēmiska domāšana caur dabas, tehnoloģiju un zinātnes prizmu, lai pilnveidotu sevi un uzlabotu savu pašsajūtu, un dzīves kvalitāti. Tie ir paņēmieni, kurus arvien vairāk sāk ieviest arī augsta līmeņa speciālisti un eksperti gan lielākos, gan mazākos uzņēmumos.

Veselības un fizisko / mentālo spēju pilnveidošana un uzlabošana. Piemēram, sabalansējot ķermeņa svaru, enerģijas avotus un, iegūstot pareizu izpratni par ķermeņa darbības principiem, Tu spēsi izmainīt savu dzīves kvalitāti.
Mērķis ir uzlabot kopējo labklājību, izturību un laimes sajūtu ikdienā.

Sasniegt galamērķi vieglāk un efektīvāk jeb strukturētā plūsmā (flow). Piemēram, atraisot savu iekšējo potenciālu, darbs ar ierobežojošiem uzskatiem, domāšanas un perspektīvas maiņa, darbs caur dažādiem jautājumiem, pozitīvas mentālās attieksmes radīšana, fokuss uz vēlamo galamērķi, disciplīnas iedibināšana palīdzēs būtiski izmainīt Tavu šī brīža dzīvi un perspektīvu tuvākā un tālākā nākotnē.

Jaunu prasmju un spēju attīstīšana. Piemēram, stresa vadība un kontrole, konkrētas uzvedības / ieraduma izmaiņas un pilnveides prasmes, radošo spēju attīstīšana, pārliecības iegūšana sevī, komunikācijas uzlabošana, labāku lēmumu pieņemšana, produktivitātes uzlabošana un līderības spēju pilnveidošana sevī. Šīs ir svarīgas prasmes, kas ir jāattīsta, jāpilnveido katru dienu.

Apziņas, uztveres un pārliecības pilnveide, vērtību noskaidrošana un dzīvošana pēc savām patiesajām vērtībām, un dzīves jēgas atrašana. Piemēram, pašapziņas uzlabošana, pateicības un cilvēcisko vērtību īstenošana dzīvē, mērķu skaidrības iegūšana un dzīves mērķu pārskatīšana, un sasniegšana ir pilnvērtīgas dzīves sākums fiziskā un mentālā plānā.

KĀPĒC PIEDALĪTIES?

Tiešsaistē

ērti un viegli pieejams notikuma dienā vai pēc

Aktuāla tēma

Atrast cilvēkus ar tādām pašām interesēm un mērķiem var būt izaicinoši, tādēļ šī būs lieliska vieta, kur atrast un veidot kontaktus ar līdzīgi domājošiem.

Mācies un iedvesmojie

Tās ir divas dienas ārpus ierastās vides, apvienojumā ar jaunām zināšanām, pieredzi un metodēm, kas palīdzēs Tev uzzināt vairāk par savu ķermeni un saglabāt šīs zināšanas uz mūžu, lai ieguldītu savas veselības un dzīves kvalitātes veicināšanā.

Ieguldi savā labsajūtā

Miegs, elpošana, uzturs, nogurums, meditācija un vēl daudzas citas tēmas, par kurām savā pieredzē un ieteikumos dalīsies gan vietēja, gan pasaules mēroga eksperti. Iegūsti vērtīgas zināšanas par savas veselības uzlabošanu un kļūsti par labāku sevis versiju!

KAM TAS IR DOMĀTS?

Privatpersonas

Privātpersonām


Vai tev ir apnicis justies nogurušam, slimam, fiziski un mentāli izsmeltam? Šis Summit piemērots privārpersonām, kas vēlas uzlabot savus mentālo un fizisko labsajūtu un citu vitāli svarīgu dzīves līmeņa rādītāju kvalitāti.
Uznemumiem

Uzņēmumiem


Uzņēmuma mērķis galvenokārt ir iegūt peļņu un veicināt uzņēmuma izaugsmi. Lai šo mērķi sasnegtu, uzņēmumam ir nepieciešami veseli, produktīvi darbinieki, kas, kvalitatīvi spēj veikt sev uzticētos pienākumus.
Profesionaliem2

Profesionāļiem


Jomas speciālistiem un ekspertiem (sporta treneriem, ārstiem u.c.), kas vēlas iegūt papildus zināšanas, kuras ir balstītas uz mūsdienīgām metodēm, zinātniskiem pētījumiem un praksē pielietotiem rīkiem.
 

PAR TIEŠSAISTI


Ņemot vērā Latvijā izsludināto ārkārtas situāciju, šī gada 3. un 4. aprīlī plānotais veselības notikums "Health Performance Riga 2020" tiek pārcelts uz oktobri. Tā vietā visiem interesentiem 3. aprīlī no plkst. 10.00 būs iespēja tiešsaistē vērot "Health Performance Riga 2020" speciālizlaidumu – veselības ekspertu lekcijas par imunitāti, profilaksi un citām aktuālām tēmām.

Visi, kuri jau ir iegādājušies biļetes uz "Health Performance Riga 2020", varēs tās izmantot oktobrī un bez maksas saņemt pieeju 3. aprīļa semināram tiešsaistē. Piekļuves uz šo notikumu tiks nosūtītas uz epastiem.

 

Reģistrēties TIEŠSAISTEI!

TIEŠSAISTE 3. APRĪLIS UN ARHĪVS

49Eurono 17.02.2020.

KONFERENCES DIENA OKTOBRIS 2020

165Eurono 17.02.2020.

CENĀ IEKĻAUTS
Tiešsaistes piekļuve
Video arhīvs
Pieejams visiem bezmaksas uz pirkumiem līdz valstī izsludinātā stāvokļa
CENĀ IEKĻAUTS
Iekļauj tiešsaisti un arhīvu 3. aprīlī
Video arhīvs - Konferences diena ar vairākā skatuvēm
Pieejams visiem bezmaksas uz pirkumiem līdz valstī izsludinātā stāvokļa - Pieejams visiem bezmaksas uz pirkumiem līdz valstī izsludinātā stāvokļa beigām.

CITU GADU
PIEREDZE

Biohacking Video